LAVAZZA pasiūlymas biurams

Viena iš inovatyviausių Italijos įmonių bei kavos prekių ženklo puoselėtojų LAVAZZA dabar ir Lietuvoje pristato naują espreso kavos ruošimo technologiją LAVAZZA ESPRESSO BLUE, vienodai tinkančią ruošti espreso biure, namuose, mobilioje kavinėje, parodose ir kitose vietose, kur reikia greitai paruošiamos ir itin kokybiškos espreso kavos.

Puodelis tradicinės itališkos espreso paruošiamas labai greitai, o rezultatas visuomet aukščiausio lygio kava. Kavos ruošimo LAVAZZA ESPRESSO BLUE būdu paruošta kava – itališko stiliaus, technologijų ir skonio kokybės dermė, o svarbiausia – paprastumas, švara, greitis ir kokybė.

UAB „Itališka kava“ yra išskirtinis platintojas LAVAZZA ESPRESSO BLUE Lietuvoje ir mes siūlome jums įsigyti šią puikią kavą, kuria galėsite mėgautis biure ar namuose.

Kavos aparatą mes jums duodame nemokamai, be nuomos mokesčio bei garantuojame kavos aparato aptarnavimą. Jūs mokate tik už kavą. Taip pat siūlome įvairių rūšių arbatos, kakavos, sultinių, karšto šokolado.

Norėdami pamatyti šią naują technologiją, paragauti kavos ar kitų gėrimų, skambinkite nemokamu telefono numeriu 8 800 05252 arba (8 5) 2356688.

Jeigu susidomėjote skambinkite arba rašykite elektoriniu paštu info@espresso.lt 

http://www.espresso.lt/

Tikimės malonaus bendradarbiavimo.Groziodovanos.lt - grožio dovanos